Krby Pinc- kamna, kotle, krby

Prodáváme kotle, krby a kamna na pelety a dřevo, zahradní krby, grily a kuchyně, luxusní sporáky. Společnost Krby Pinc nabízí komplexní montážní a servisní služby.

Prodejní služby

Prodáváme kotle, krby a kamna na pelety a dřevo, zahradní krby, grily a kuchyně, luxusní sporáky. Prodáváme palivo - dřevěné pelety. Při nákupu Vám rádi poradíme s výběrem vhodného topného systému

Montáž a servis

Společnost Krby Pinc nabízí komplexní montážní a servisní služby. Kamna či kotel vám přivezeme až domů, namontujeme, spustíme, poradíme s nastavením automatických programů.

Stavba a obezdívání

Krb si zákazník vybere buďto dle naší nabídky, nebo obestavíme krb i jiných značek - dle přání zákazníka. Každé vaše přání je pro nás výzvou a potešením, uděláme maximum, aby jste byli opravdu spokojeni.

DOPORUČUJEME

Krbová vložka na dřevo a pelety

Hybrid Foghet Evo Idro

FOGHET EVO IDRO je vhodný pro jakékoli místo a je ideální pro nové budovy s nízkou spotřebou energie.

Proč vybrat nás?

22 let zkušeností
Profesionalita
Příznivé ceny
Pozáruční servis

VÁHÁTE S VÝBĚREM VHODNÉHO PRODUKTU?

Rádi vám poradíme a doporučíme nejvhodnější systém vytápění, dle vašich potřeb. Neváhejte nás kontaktovat.

Krby Pinc- kamna, krby, kotle

Společnost Krby Pinc působí na českém trhu v oblasti vytápění rodinných domů od roku 1998. Působíme v celé ČR. Nejvíce zákazníků máme ve Sředočeském kraji - v Praze a na Příbramsku, kde jsme postavili již stovky krbů. V průběhu let jsme se specializovali také na kotle a kamna na biomasu - dřevěné peletky. Orientujeme se zejména na kvalitu výrobků a jejich dlouhověkost. Chceme vždy individuálně vyhovět zákazníkovi, pomůžeme s výběrem vhodného a cenově dostupného topidla. Poskytujeme komplexní prodejní, montážní a servisní služby, včetně poradenství, dopravy, vyřízení dotace apod.

Provozujeme internetový obchod: www.mcz-krbykamna.cz

Navštivte i další náš web: www.mcz-pinc.cz